“Hledali jsme dlouhodobého partnera…”

Před navázáním spolupráce se společností tesicom byla naše aktivita na internetu velmi omezena především z důvodu nesnadné editace obsahu našeho webu. Díky společnosti tesicom a jejímu redakčnímu systému XenCMS jsme tento problém vyřešili. Hledali jsme jednoho dlouhodobého partnera na vše co s internetem souvisí, což se nám k velké spokojenosti podařilo.”
Ladislav Olšbauer, jednatel společnosti

Novinky

  

Kontakt

tesicom s.r.o.
K Horoměřicům 1184/41
165 00 Praha 6
Mapa stránek
Úvod > Projekty > Webová prezentace pro advokátní kancelář Kořán a Fiřt

Projekty

Webová prezentace pro advokátní kancelář Kořán a Fiřt

Advokátní kancelář Kořán a Fiřt, je českou advokátní kanceláří, která se kromě obvyklého poskytování komplexních právních služeb při obchodních transakcích a soudních a rozhodčích řízeních profiluje především při právním poradenství v konkrétních specializovaných oblastech. Vzhledem k neustálému zlepšování kvality svých služeb se advokátní kancelář rozhodla pro modernizaci svých webových stránek.


Cíl

  • Modernizace grafického designu webových stránek.
  • Umožnit zaměstnancům advokátní kanceláře udržovat obsah webových stránek stále aktuální prostřednictvím jednoduchého redakčního systému.


Hlavní výhody řešení

  • Redakční systém XenCMS pro snadnou správu obsahu – díky našemu redakčnímu systému může klient velmi jednodušše změnit jakýkoliv obsah svých stránek bez sebemenší znalosti programování.

  • Google mapy – integrované Google mapy na stránkách „kontakt“.Newsletter – každý z návštěvníků webových stránek zok.cz má možnost se přihlásit k odběru novinek. Díky tomu mu firma může pravidelně zasílat informace o novinkách, akčních slevách a být tak v bližším kontaktu se svým zákazníkem.

Úvodní stránka / Google Maps Poskytnuté služby

  • Grafické práce
  • Redakční systém XenCMS
  • Webhostingové služby


Realizace

2010

Stránka projektu

www.kf-ak.cz
Zpět