“Hledali jsme dlouhodobého partnera…”

Před navázáním spolupráce se společností tesicom byla naše aktivita na internetu velmi omezena především z důvodu nesnadné editace obsahu našeho webu. Díky společnosti tesicom a jejímu redakčnímu systému XenCMS jsme tento problém vyřešili. Hledali jsme jednoho dlouhodobého partnera na vše co s internetem souvisí, což se nám k velké spokojenosti podařilo.”
Ladislav Olšbauer, jednatel společnosti

Novinky

  

Kontakt

tesicom s.r.o.
K Horoměřicům 1184/41
165 00 Praha 6
Mapa stránek
Úvod > Projekty > Nová internetová prezentace firmy ZOK System

Projekty

Nová internetová prezentace firmy ZOK System


Společnost ZOK System patří mezi významné dodavatele zařízení pro vybavení prodejen, působící nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Spolu s růstem a modernizací se firma rozhodla vybrat dlouhodobého partnera pro vývoj, správu a rozvoj svých internetových aktivit. Jako dodavatele těchto služeb si vybrali právě nás!

Cíl

  • Vytvořit kompletní internetovou prezentaci firmy, sjednocení dvou původně oddělených prezentací české a slovenské pobočky.
  • Vytvořit kompletní katalog výrobků v elektronické podobě a umožnit uživatelům přehledné a intuitivní prohlížení přímo na webových stránkách.
  • Umožnit jak stávajícím tak především potenciálním zákazníkům lépe komunikovat s firmou přes internet – promo akce, zaslání katalogu na konkrétní adresu atd.

Hlavní výhody řešení

  • Redakční systém XenCMS pro snadnou správu obsahu – díky našemu redakčnímu systému může klient velmi jednodušše změnit jakýkoliv obsah svých stránek bez sebemenší znalosti programování.

  • Katalog produktů – katalog obsahuje více než 800 výrobků, bylo tedy velkou výzvou navrhnout přehlednou navigaci tak, aby návštěvník našel vždy to co hledá v co možná nejkratším čase. Ke zkrácení času hledání produktu přispívá také fulltextové vyhledávání. Samozřejmostí je snadná editovatelnost katalogu v administraci redakčního systému XenCMS.

  • Newsletter – každý z návštěvníků webových stránek zok.cz má možnost se přihlásit k odběru novinek. Díky tomu mu firma může pravidelně zasílat informace o novinkách, akčních slevách a být tak v bližším kontaktu se svým zákazníkem.

  • Objednávka tištěného katalogu – pomocí jednoduchého formuláře si můžete objednat tištěný katalog na svou adresu. Katalog bude doručen poštou.

Úvodní stránka / Katalog

Poskytnuté služby

  • Grafické práce
  • Redakční systém XenCMS
  • Webhostingové služby

Realizace

2010

Stránka projektu

www.zok.cz Zpět