“Hledali jsme dlouhodobého partnera…”

Před navázáním spolupráce se společností tesicom byla naše aktivita na internetu velmi omezena především z důvodu nesnadné editace obsahu našeho webu. Díky společnosti tesicom a jejímu redakčnímu systému XenCMS jsme tento problém vyřešili. Hledali jsme jednoho dlouhodobého partnera na vše co s internetem souvisí, což se nám k velké spokojenosti podařilo.”
Ladislav Olšbauer, jednatel společnosti

Novinky

  

Kontakt

tesicom s.r.o.
K Horoměřicům 1184/41
165 00 Praha 6
Mapa stránek
Úvod > Projekty > Nová internetová prezentace pro cestovní kancelář M TOUR

Projekty

Nová internetová prezentace pro cestovní kancelář M TOUR

Pro regionální cestovní kancelář M TOUR s.r.o. jsme vyrobili kompletně novou webovou prezentaci a pomohli tak rozšířit její působnost i na internetu.

 

Cíl

  • Vytvořit pohledný web, který cestovní kanceláři umožní snažší komunikaci se svými stávajícími i potenciálními zákazníky
  • Umožnit zaměstnancům cestovní kanceláře spravovat obsah stránek – přidávání novinek, aktualizace Last minute zájezdů z různých zdrojů, správa uživatelů, atd.

 

Hlavní výhody řešení

  • Redakční systém xenCMS pro snadnou správu obsahu – díky redakčnímu systému mohou zaměstnanci cestovní kanceláře velmi jednodušše změnit jakýkoliv obsah svých stránek bez sebemenší znalosti programování.
  • Last minute modul – abychom cestovní kanceláři ušetřili každodenní ruční importování dat last minute zájezdů z různých zdrojů spolupracujících cestovních kanceláří vytvořili jsme tento speciální modul redakčního systému, který bez jakéhokoliv lidského zásahu denně aktualizuje zájezdy last minute z různých zdrojů a tyto záznamy pak zobrazuje přímo na Vašich stránkách ve velmi přehledném seznamu. V tomto seznamu může pak návštěvník snadno vyhledat zájezd dle svých potřeb.

 

Úvodní stránka / Last moment

 

 

Poskytnuté služby

  • Grafické práce
  • Redakční systém xenCMS
  • Webhostingové služby

 

Realizace

2009

 

Stránka projektu

www.mtour.cz Zpět